Novinky


Klid a pohoda

Co je na Barči to nejkrásnější a co všichni, kdo sem jezdí oceňují nejvíce je, že zde není mnoho nového. Klid, pohoda, klid a ještě pohoda. Máme více nových možností ubytování, kde jsou k dispozici jak klasické apartmány, tak celé prázdninové vily, EKO turistické objekty v zelené přírodě, či robinsonské ubytování na samotě. Záleží jen na Vás a Vašich požadavcích. BRAČ travel pro Vás vybere to nejlepší! Stačí poslat Váš požadavek na náš e-mail nebo RYCHLÝ ZÁJEM a my Vám najdeme přesně to, co potřebujete podle Vašeho zadání.

Nové apartmány v nabídce
Nově spuštěné stránky cestovní agentury BRAČ travel nabízejí velké množství nových apartmánových jednotek ve všech oblastech ostrova. Na výběr jsou nejen klasické apartmány, ale také vily, prázdninové domy, či robinsonské ubytování o samotě. V nabídce je velký výběr ubytování od těch nejlevnějších apartmánů a studií, až po komfortní vilové domy s vysokým nadstandardem.

Jaro a podzim na Brači
Užijte si překrásné jaro nebo podzim na ostrově Brač. Mimo hlavní turistickou sezónu je na ostrově pravý klid. Nádherné počasí a teplé moře, vůně borovic. Na podzim navíc s dozrávajícími mandarinkami, datlemi, fíky, hroznovým vínem atd. Výhodou pobytu mimo sezónu jsou rovněž nižší ceny v místních obchodech nebo restauracích a také ceny za ubytování jsou v tomto období velmi lukrativní. Teploty vzduchu dosahují teplot okolo 30 stupňů. A slunce pálí naplno. Doporučujeme návštěvu ostrova Brač v červnu, září, kdy je vůbec nejkrásnější. Ale i v květnu nebo říjnu je zde velmi hezky a ideální je toto období pro cyklisty. Uvidíte, že nebudete litovat!

Okozlující Zlatni Rat
Jedna z hlavních turistických atrakcí celého Jadranu, to je pláž Zlatni rat – Zlatý mys. Najdete ji kousek od městečka Bol na jižním pobřezí ostrova Brač. A je to skutečně nádherný zážitek. Moře a větry pravidelně mění tvar celé pláže, takže je pokaždé trochu jiná. Okolní borovicové lesy nabízejí příjemný stín i v největším letním horku. Pláž jako taková je vlastně 500 metrů dlouhý výběžek kolmo do moře, pro svou mimořádnou krásu a nezaměnitelný tvar se stala ochrannou známkou celého ostrova Brač. Mimořádně krásný zážitek je nejprve vylézt na Vidovu Goru, nejvyšší horu ostrova – a odsud uvidíte Zlatni rat v celé své kráse. A pak teprve sestoupit k moři ke koupání. Jedno upozornění pro ty, kdo se neradi mačkají – jedná se skutečně o nejžádanější pláž celého Chorvatska a proto v červenci a srpnu tady čekejte skutečně hodně lidí. Ovšem, pokud se dovolenou vyberete v klidnějším období června či září, své soukromí si tu najdete snadno. Na každý pád je Zlatni rat jedním z mist, které stojí vidět alespoň jednou za život.

Pošlete nám svůj příběh z ostrova Brač
Patříme k těm, kdo již na ostrově Brač na dovolené byli a odvezli si krásné zážitky ze zdejší dalmatinské přírody a moře? Užili jste si na Brači naplno a rádi se o své zážitky podělíte s ostatními? Také jste se do tohoto ostrova zamilovali? Pošlete nám svůj příběh a fotky či videa! Ty nejlepší odměníme a jejich příběh s fotkami zveřejníme na našich stránkách.

Bobovisce_122

ZŠvžr Uvaly Boboviöśe

ZŠvžr Uvaly Boboviöśe

ZŠvžr Uvaly Boboviöśe

ZŠvžr Uvaly Boboviöśe