Recommending program

 

Recommending program = provize z doporučení
Získejte 3% provizi NASTÁLO z Vámi doporučeného klienta naší společnosti!

Pro všechny z Vás, kteří jste s pobytem na ostrově Brač byli spokojeni, jsme připravili možnost finančně si přilepšit doporučením strávení dovolené na ostrově Brač. Staňte se naším Recommending partnerem. Tento druh spolupráce vyžaduje minimum Vaší námahy a nepředstavuje žádné výdaje ani rizika.

Kdo se může stát naším Recommending partnerem?
Každý, kdo projeví zájem a zaregistruje se na webových stránkách naší agentury.

Co znamená být Recommending partnerem?
Recommending partner doporučí služby naší agentury novému zákazníkovi a tento zákazník si pobyt objedná, pak Recommending partner získává provizi 3% z celkové ceny pobytu tohoto nového zákazníka. Tento nový zákazník je již nastálo (!!!) veden pod kódem Recommending partnera a pokud tento zákazník využije i v budoucnu služby naší cestovní agentury, pak i Recommending partner získá automaticky provizi.

Z jaké částky se vypočítává provize?
Provize se poskytuje z celkové koncové ceny pobytu.

Jak je vyplácena provize Prodejního partnera?
Jednotlivé provize se sčítají a v případě, že dosáhnou částky 3.000 Kč, pak jsou zasílány Recommending partnerům na jimi poskytnuté číslo účtu. Na konci roku jsou vždy zasílány všechny zbývající částky všem Recommending partnerům.
Pokud je Prodejním partnerem právnická osoba (IČO), pak vystavuje naší agentuře fakturu a provize mu bude vyplacena na jeho bankovní účet.
Pokud je Prodejním partnerem soukromá osoba, pak je provize zasílána na soukromý účet nebo je možné prostředky využít jako slevu na pobyt na ostrově Barč od naší cestovní agentury BRAČ travel.

Má Prodejní partner nějaké povinnosti?
Ne. Prodejní partner nemá žádné povinnosti vůči naší cestovní agentuře. K ničemu se svou registrací nezavazuje. Dostává pouze možnost získávat nastálo provize z nových zákazníků, kterým doporučí služby naší cestovní agentury.

Jaký je význam systému Prodejních partnerů?
Jedná se o formu spolupráce, která je výhodná pro všechny strany. Prodejní partner získá provizi, nový zákazník má díky doporučení jistotu, že si vybral správné místo pro dovolenou a naše agentura získá nového klienta. Navíc se posiluje vzájemná důvěra, protože osoby, kterým Prodejní partner doporučí naše služby, osobně zná.

Pokud máte dodatečné otázky, pošlete nám e-mail na adresu brac@BRACtravel.cz.