Nabídka školních pobytů

Bobovisce_122
Pro školy, firmy, organizace, sportovní a zájmové oddíly, meditační centra, seniory a další zájemce nabízíme možnost zajištění pobytů na klíč dle Vašich požadavků a potřeb.

Pobyty je ideální připravit pro poklidné mimosezónní období, tedy od května do června, či od září do října, případně v hlavní sezóně v červenci a v srpnu.

Ubytování je připraveno v luxusních apartmánech a studiích domu “Šantič”, hezkém novém domě z bílého mramoru, pouhých 20 metrů od moře v městečku Postira. V domě “Šantič” se nachází celkem 10 kvalitně vybavených apartmánů a 5 studií s kapacitou až 95 lůžek, včetně přistýlek.
Samozřejmě, pokud mate zájem o ubytování v jiném místě, rádi vyhovíme Vašim požadavkům.

Všechny apartmány a studia v domě jsou dobře vybaveny pro ideální letní dovolenou. V každém apartmánu či studiu najdete kompletně vybavenou kuchyň s veškerým příslušenstvím a nádobím, lednici s mrazákem, jídelní stůl s židlemi, pohodlnou sedací soupravu, televizi se satelitem, klimatizaci! V každém apartmánu a studiu je WC se sprchou, krásné pokoje s manželskými lůžky nebo samostatnými postelemi. Nádherné výhledy na moře a dalmatskou riviéru si můžete užívat z vlastní terasy, protože každý apartmán či studio má nejméně jednu terasu či balkon. Dům “Šantič” je umístěn přímo na pobřeží, jen 20 metrů od moře, od kterého objekt dělí borovicový háj. V blízkosti se nacházejí samozřejmě také typické pláže oblázkové s mírným vstupem do vody a hygienickým zázemím. Jedna z nejhezčích pláží na Brači – Lovrečina se nachází 3 km cesty kolem moře a nabízí vedle nádherné písečné pláže v zátočině i hřiště na plážový volejbal, vlastní restauraci a parkoviště, ale také velmi mírný a pozvolný přístup do vody.

Pro menší skupiny do 40 lidí můžeme nabídnout ubytování v jednotlivých apartmánech dle výběru.
Apartmány jsou pro 4 až 8 osob, vždy s velkým obývacím pokojem, vybavenou kuchyní a terasou. Ložnice jsou vždy pro 2 osoby.

Detaily pobytu
Celý výlet je obvykle naplánován na 10 dní, což odpovídá 7 nocím v apartmánech na Brači, a cestu tam a zpět.

Odjezd je standardně v pátek, cesta trvá přibližně 14 hodin. Ubytování na Brači je od soboty na 7 nocí do další soboty, poté se odjíždí zpět do Čech či na Slovensko, očekávaný návrat je v neděli.

Doprava je obvyklá autobusem s běžnou kapacitou 48 až 50 osob, v případě zájmu je možné využít dopravu autobusy s nižší kapacitou od 18 do 35 osob. Pro optimalizaci nákladů na dopravu je zapotřebí využít plné kapacity vybraného autobusu.Odjezd autobusu je možný z libovolného města v Čechách a na Slovensku.

Pro zájemce o nadstandardní dopravu je možné zajistit leteckou dopravu malými až středními letadly z Čech přímo na letiště na ostrově Brač. Let trvá přibližně 2 hodiny, odlety jsou možné z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic, nebo Bratislavy a Košic.

Skupinové pobyty a jejich program jsou v plné kompetenci školy, organizace, firmy, skupiny či zájmového oddílu.
Záleží jen na Vás, jak a s kým chcete prožít nádherný týden na nejkrásnějším ostrově Jadranu!

V rámci pobytu nabízíme zajištění výletů na zajímavá místa a památky ostrova Brač, výlety lodí, možnost návštěvy v městech Split či Omiš na pevnině. Naše kancelář provozuje v Postiře půjčovnu kol, skútrů, lodí, grilů, rybářského náčiní a dalších potřebností.