Nabídka skupinových pobytů

Bobovisce_122
Pro firmy, organizace, sportovní a zájmové oddíly, meditační centra, seniory a další zájemce nabízíme možnost zajištění celého pobytu na klíč dle Vašich požadavků a potřeb.

Pobyty je ideální připravit pro poklidné mimosezónní období, tedy od května do června, či od září do října. Ale je možné pobyty organizovat i v hlavní sezóně (červenci a srpnu).

Všichni účastníci jsou ubytováni v apartmánových vilkách (v naprosté většině se jedná o krásně mramorem obložené domy). Apartmány jsou umístěny maximálně 100 m od moře a s výhledem na moře. Jedná se o ubytování pro minimálně 4 osoby, kde jsou vždy ložnice pro dvě osoby. Apartmány jsou tedy oddělené, samostatné.

Všechny apartmány jsou dobře vybaveny pro ideální letní dovolenou. V každém apartmánu najdete kompletně vybavenou kuchyň s veškerým příslušenstvím a nádobím, lednici s mrazákem, jídelní stůl s židlemi, pohodlnou sedací soupravu, televizi se satelitem. V každém apartmánu je WC se sprchou, krásné pokoje s manželskými lůžky nebo samostatnými postelemi. Nádherné výhledy na moře a dalmatskou riviréru si můžete užívat z vlastní terasy.

Většinu pobytů zajišťujme v městečku Postira, které je typické přímořským městečkem na chorvatském jihu (z Prahy do Postiry je to cca 1060 km). Nachází se na severním pobřeží největšího dalmatského ostrova Brače. O stáří ostrova, jehož kořeny sahají až k rané antice, vypovídají četné archeologické nálezy v městečku a jeho blízkém okolí.
K tomuto kraji také neodmyslitelně patří srdečnost a pohostinství domácích lidí, bezprostřednost zemědělců a rybářů, klid typických úzkých dalmatských uliček a blízkost příjemných zátok s charakteristickými mělčinami. V samotném městečku pak neopakovatelnou atmosféru vytváří množství kaváren, restaurace a především konob (dalmatské vinné sklepy). V Postiře je také turistům k dispozici několik sportovišť – veliké travnaté hřiště na fotbal
a menší betonové hřiště vhodné na basketbal či házenou. Deset kilometrů od Postiry se nachází Supetar, kulturní a správní centrum ostrova.

Pláže jsou zde skalnaté, lemované vonícími borovicemi, poskytujícími příjemný chládek, což turisté ocení v nejteplejších dnech. Kromě skalnatých pláží se v městečku a okolí nacházejí i typické oblázkové pláže a písčitá pláž s mírným vstupem do vody. Tyto pláže ležící v malebných zátočinách, jsou ideální pro například maminky s dětmi, jelikož tak mají své děti neustále pod kontrolou.

V rámci pobytu nabízíme několik výletů na zajímavá místa ostrova Brač. Je možné navštívit městečko Bol s nejznámější chorvatskou pláží „Zlatni Rat“ (Zlatý mys), městečko Pučišća, ve kterém se nachází lom Jadrankamen na bílý mramor, který byl použit na stavbu Bílého domu v USA nebo Parlamentu ve Vídni či v Budapešti, kamenickou školu s dílnou, Vidovu Goru – nejvyšší horu ze všech dalmatských ostrovů (778 m.n.m.) s nádherným výhledem, městečko Supetar – centrum ostrova Brače s muzeem celého ostrova a dalšími zajímavostmi. Můžete se také vypravit na výlet lodí a podívat
do městečka Omiš nebo do Splitu. Ceny výletů se pohybují v rozmezí 85 Kč až 450 Kč.

Bobovisce_122

ZŠvžr Uvaly Boboviöśe

ZŠvžr Uvaly Boboviöśe

Bobovisce_121Bobovisce_125