Tématické zájezdy

Bobovisce_122
Přírodní krásy, nádherné koupání a klid ostrova Brač je možné využit naplno ve spojení s programem Vaší zájmové skupiny. Můžete zde meditovat a cvičit jógu, můžete se prohánět po ostrově na kole, můžete vyzvat místní fotbalisty k vzájemnému turnaji, můžete zde prožít výjimečné výtvarné kurzy… Záleží jen na Vás, jaký program je pro Vás lákavý.

Zájezdy je ideální připravit pro poklidné mimosezónní období, tedy od května do června, či od září do října, případně v hlavní sezóně v červenci a v srpnu. Další možností je období jarních a podzimních měsíců.

Celý výlet je obvykle naplánován na 10 dní, což odpovídá 7 nocím v apartmánech na Brači, a cestu tam a zpět.

Odjezd je standardně v pátek, cesta trvá přibližně 14 hodin. Ubytování na Brači je od soboty na 7 nocí do další soboty, poté se odjíždí zpět do Čech či na Slovensko, očekávaný návrat je v neděli.

Doprava je obvyklá autobusem s běžnou kapacitou 48 až 50 osob, v případě zájmu je možné využít dopravu autobusy s nižší kapacitou od 18 do 35 osob. Pro optimalizaci nákladů na dopravu je zapotřebí využít plné kapacity vybraného autobusu.Odjezd autobusu je možný z libovolného města v Čechách a na Slovensku.

Záleží jen na Vás, jak a s kým chcete prožít nádherný týden na nejkrásnějším ostrově Jadranu!

V rámci pobytu nabízíme zajištění výletů na zajímavá místa a památky ostrova Brač, výlety lodí, možnost návštěvy v městech Split či Omiš na pevnině. Na místě je možné zajistit zpestření pobytu zapůjčením kol, skútrů nebo lodí.

Skupinové zájezdy a jejich program jsou v plné kompetenci zadavatele.

Bobovisce_125ZŠvžr Uvaly Boboviöśe

ZŠvžr Uvaly Boboviöśe

ZŠvžr Uvaly Boboviöśe