Ubytování


Naše agentura přistupuje ke každému klientovi individuálně. Osobní přístup a snaha co nejvíce pomoci našim klientům se odráží také ve způsobu výběru ubytování.

Naše kontakty a znalost prostředí Brače nám umožňují vyhovět téměř veškerým přáním, které si naši klienti stanoví. Ostrov Brač je krásný celý a všechna městečka mají své kouzlo.

Z průzkumů mezi turisty vyplývá, že ve výběru dovolené se při volbě dovolené pouze podle fotek a několika informací v nabídce mnohokrát spletli.
Proto jsme se vydali jinou cestou. Ptáme se klientů na jejich požadavky a podmínky a my za ně vybereme ty nejvhodnější apartmány a zašleme možnosti e-mailem. Osobně navíc klienty kontaktujeme pro upřesnění detailů.
Z ohlasů našich klientů je vidět, že tento přístup je pro ně obrovskou pomocí, úsporou času a výsledkem je oboustranná vyšší spokojenost.

Specializujeme se mnoho let pouze na ostrov Brač. Všechny objekty, apartmány a jejich majitele osobně velmi dobře známe, takže se nám více daří vybrat opravdu „to pravé ořechové“.
Ceny v porovnání s kvalitou ubytování jsou na velmi dobré úrovni a nijak nevybočují z obecné roviny, na kterou jsou klienti v Chorvatsku zvyklí. Mnohdy právě naopak.
Krása přírody a úžasný klid ostrova jsou navíc těmi přidanými hodnotami, které tento ostrov turistům nabízí.

Jen chvilku Vám zabere vyplnění dotazníku, podle kterého Vám vybereme přesně to, co požadujete.


[contact-form-7 id=“1486″ title=“Zadání požadavků pobytu – BRAČ travel“]

V případě, že jedete jako parta nebo více rodin, pak Vás budeme určitě kontaktovat, abychom s Vámi domluvili individuální podmínky pro Vaši co největší spokojenost.

V případě že požadujete konkrétní apartmán (jste náš klient z minulých let) nebo konkrétní městečko, pak nám to napište do poznámky, popř. nás přímo kontaktujte (kontakt)